Wypromuj się na CTR

Drogi Wystawco!
Centralne Targi Rolnicze to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Największych Targów Nowoczesnych Technologii Dla Rolnictwa – Centralnych Targów Rolniczych!

Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Centralnych Targach Rolniczych dowiedzieli się Twoi klienci!

  1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
  2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Centralnych Targach Rolniczych i sukcesywnie o tym przypominaj!
  3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Centralnych Targach Rolniczych.
  4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?)
  5. Przygotuj ofertę specjalną na Centralne Targi Rolnicze i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
  6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Centralnych Targów Rolniczych.
  7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na Centralne Targi Rolnicze z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim podczas Centralnych Targów(wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: marketing@warsawexpo.eu)
  8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Pobierz banery

800×800


1200×200

Pobierz logoCentralne Targi Rolnicze

Pobierz

PTAK WARSAW EXPOCentralne Targi Rolnicze

Pobierz

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc!Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.